Што вози Сергио Рамос? ФИЧО! (ВИДЕО)

 

Капитенот на Реал Мадрид, Сергио Рамос, ќе го прослави својот роденден на 30-ти март, а неговиот брат го изненади со предвремен поклон (автомобил)

Не, Рамос не добил скапа машина, туку ”Фичо” кое дури има и налепница со иницијалите С.Р.

Се проценува дека тоа чини околу 10.000 евра а можеби и повеќе.

Рамос беше воодушевен од поклонот па на тренинг дојде со новиот автомобил.

View this post on Instagram

👌🚗🕶

A post shared by Sergio Ramos (@sergioramos) on

Предвремен роденденски поклон, фала брат.Класичните автомобили никогаш не умираат изјави Рамос на Инстаграм.

Сподели